Sprawdzona Dieta

Dowiedz się jak jeść, jakie suplementy brać i jak sobie pomóc z problemami żywieniowymi. Od lat pomagamy szerokiemu gronu odbiorców z powodzeniem.

Ile kosztuje dobra dieta pudełkowa?

Ile kosztuje dobra dieta pudełkowa?

Diety pudełkowe cieszą się niesłabnącą popularnością – jest to związane przede wszystkim z tym, że oferują znakomite rezultaty w stosunkowo krótkim czasie. Znane są przykłady, gdzie w zaledwie kilka miesięcy użytkownikom diety udało się dojść do wymarzonej formy. Ale dieta pudełkowa to coś więcej niż sposób na schudnięcie – to przede wszystkim zdrowe, znakomicie zbilansowane posiłki, które zaspokajają zapotrzebowanie organizmu na mikro – i makroskładniki. Jaki jest koszt dobrej diety pudełkowej?

Od czego zależy cena diety pudełkowej?

Porównując ze sobą wiodące oferty cateringu dietetycznego łatwo zauważyć, że ceny jedzenia pudełkowego różnią się od siebie – i to dość znacznie. Na cenę diety pudełkowej mogą mieć wpływ m.in.:

  • wybrany czas trwania abonamentu
  • ilość dziennych posiłków w ramach diety
  • dzienne zapotrzebowanie na kalorie
  • rodzaj diety (specjalistyczne mogą być droższe od zwykłych).

Przeciętne ceny diety pudełkowej zaczynają się od ok. 1200 zł za miesiąc. Dieta może być tańsza i kosztować nawet poniżej 1000 zł, jeśli użytkownik od razu zdecyduje się na wykupienie abonamentu na dłuższy czas (np. ponad miesiąc), a jego dieta zawiera jedynie 3 posiłki dziennie i ma niską kaloryczność. W przypadku bardziej złożonych diet, w których występuje 5 posiłków i więcej, miesięczny koszt diety może wynieść nawet 2500 zł.

Nie da się ukryć, że tego rodzaju kwoty są dość wysokie, zwłaszcza dla osób, które zarabiają niedużo. Gdy osoba chcąca skorzystać z diety pudełkowej nie ma aktualnie gotówki na tego rodzaju catering, może ją w prosty sposób pozyskać dzięki pozabankowym formom finansowania. Przykładem produktu finansowego, który umożliwia pozyskanie środków na dietę pudełkową, jest chwilówka na dowód w serwisie Saverium. Dzięki niej można w szybki sposób uzyskać pieniądze niezbędne na wykupienie diety pudełkowej. Atutem tego rozwiązania jest prosty wniosek i minimum formalności – w wielu przypadkach udaje się uzyskać pozytywną decyzję i wypłatę środków jeszcze tego samego dnia. A to wszystko bez zbierania zaświadczeń z zakładu pracy.

Przeczytaj:  Dieta redukcyjna - fundamenty diety dla utraty wagi

Jak uzyskać szybką pożyczkę na dietę pudełkową? Wystarczy wejść na stronę https://www.saverium.pl/, gdzie dostępny jest wniosek online. Jego wypełnienie to dosłownie kilka minut. Zaletą systemu jest elastyczność – dzięki niej łatwo wybrać okres spłaty i kwotę pożyczki odpowiednie do możliwości finansowych. Na stronie dostępny jest wygodny kalkulator, dzięki któremu w szybki sposób można obliczyć koszty związane z pożyczką.

Dlaczego warto skorzystać z diety pudełkowej?

Dieta pudełkowa ma liczne oczywiste zalety, takie jak możliwość szybkiego schudnięcia – i to bez głodówek. Posiłki są sporządzane tak, aby jak najdłużej zapewniać uczucie sytości. Między posiłkami nie wolno podjadać potraw spoza menu – dieta pudełkowa jest tak zbilansowana, aby idealnie wpisywać się w potrzeby kaloryczne użytkownika. Wykupując dietę pudełkową na miesiąc, można pozbyć się właściwie wszystkich nadprogramowych produktów spożywczych z lodówki. Posiłki są dostarczane codziennie w wygodnych, bezpiecznych opakowaniach, które nadają się do podgrzewania w mikrofali. Dzięki temu pyszne i zdrowe posiłki można jeść już nie tylko w domu, ale również np. w pracy.

Choć dieta pudełkowa sama w sobie nie jest najtańszym sposobem na schudnięcie, trzeba wziąć pod uwagę, że zapewnia ona ogromne oszczędności – zarówno na zakupach spożywczych, jak i na czasie, który można spędzić z bliskimi zamiast wśród sklepowych półek. Codziennie zakupy to mnóstwo czasu, który jest bezpowrotnie tracony na dojazdy do sklepu i stanie w kolejkach. Dieta pudełkowa rozwiązuje ten problem, przynajmniej na jakiś czas, co jest jeszcze jednym powodem, dla którego warto się na nią zdecydować.

Podobne:

Udostępnij